close
Политика

Питання призначення Міхо Саакашвілі на посаду віце-прем’єр-міністра з питань реформ

Вважаємо важливим тримати редакцію в курсі тематичних новин, регулярно ділитися важливою інформацією, давати фактуру для статей.

Хотіли б запропонувати вам експертні думки, які озвучила голова ГО «Фонд демократична ініціатива» Інна Звездун. Вони актуальні в зв’язку з важливістю питання статусу та поваги до України у світовій спільноті на прикладі вирішення кадрового питання призначення Міхо Саакашвілі на посаду віце-прем’єр-міністра з питань реформ. Аргументація опонентів ініціативи Президента України Володимира Зеленського базується на тому, що екс- президент Грузії перебуває під слідством у своїй країні.

30 квітня 2020 року голова ГО «Фонд демократична ініціатива» Інна Звездун опублікувала відкрите звернення до Президента України Володимира Зеленського та голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, у якому довела недоречність та юридичну недолугість тверджень противників реформ про неможливість призначення громадянина України Михеіла Саакашвілі на відповідальні посади в органи державної влади України.

Більш детальна інформація доступна на офіційному сайті ГО «Фонд демократична ініціатива».

Leave a Response